Harita

 Bulawayo Havaalanı

Bulawayo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bulawayo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bulawayo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bulawayo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bulawayo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bulawayo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bulawayo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bulawayo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bulawayo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bulawayo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bulawayo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bulawayo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bulawayo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bulawayo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bulawayo yakınındaki havaalanları

 Bulawayo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bulawayo Havaalanı

Adres:
Department of Civil Aviation,
Postal Bag G5082,
Bulawayo,
ZIMBABWE

Telefon:+263 (0)9 226423

 Konum Bilgileri

Boylam:28° 37' 6'' E
Enlem:20° 0' 59'' S
IATA kodu:BUQ
ICAO kodu:FVBU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.