Harita

 Budapeşte Havaalanı

Budapeşte Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Budapeşte Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Budapeşte Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Budapeşte Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Budapeşte Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Budapeşte havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Budapeşte havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Budapeşte Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Budapeşte Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Budapeşte Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Budapeşte uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Budapeşte Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Budapeşte şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Budapeşte şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Budapeşte yakınındaki havaalanları

 Budapeşte şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Budapeşte Havaalanı

Adres:
1675 Budapest Ferihegy,
P.O.Box. 53. HUNGARY

Telefon:+36 (0)1 2969696
Faks:+36 (0)1 2966000

Web Sitesi:

Sahibi:
Budapest Airport Zrt.

 Konum Bilgileri

Boylam:19° 13' 59'' E
Enlem:47° 25' 59'' N
IATA kodu:BUD
ICAO kodu:LHBP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.