Harita

 Bintulu Havaalanı

Bintulu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bintulu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bintulu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bintulu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bintulu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bintulu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bintulu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bintulu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bintulu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bintulu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bintulu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bintulu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bintulu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bintulu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bintulu yakınındaki havaalanları

 Bintulu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bintulu Havaalanı

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang,
Malaysia Airport Berhad,
Lapangan Terbang Bintulu,
97000 Bintulu,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)86 339163

 Konum Bilgileri

Boylam:113° 2' 35'' E
Enlem:3° 10' 30'' N
IATA kodu:BTU
ICAO kodu:WBGB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.