Harita

 Bratislava Havaalanı

Bratislava Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bratislava Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bratislava Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bratislava Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bratislava Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bratislava havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bratislava havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bratislava Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bratislava Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bratislava Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bratislava uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bratislava Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bratislava şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bratislava şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bratislava yakınındaki havaalanları

 Bratislava şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bratislava Havaalanı

Adres:
823 11 Bratislava 21,
SLOVAK REPUBLIC

Telefon:+421 (0)2 33033003
Faks:+421 (0)2 33033351

Web Sitesi:

Sahibi:
Airport Bratislava, a. s. (BTS)

 Konum Bilgileri

Boylam:17° 13' 0'' E
Enlem:48° 10' 0'' N
IATA kodu:BTS
ICAO kodu:LZIB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.