Harita

 Bratsk Havaalanı

Bratsk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bratsk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bratsk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bratsk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bratsk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bratsk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bratsk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bratsk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bratsk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bratsk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bratsk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bratsk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bratsk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bratsk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bratsk yakınındaki havaalanları

 Bratsk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bratsk Havaalanı

Adres:
Irkutsk region.,
Bratsk,
Airport,
665711 RUSSIA

Telefon:+7 (0)395 3322309, 3322324
Faks:+7 (0)395 3322329

Web Sitesi:

Sahibi:
JSC "Airport Bratsk"

 Konum Bilgileri

Boylam:101° 41' 53'' E
Enlem:56° 22' 14'' N
IATA kodu:BTK
ICAO kodu:UIBB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.