Harita

 Batticaloa Havaalanı

Batticaloa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Batticaloa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Batticaloa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Batticaloa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Batticaloa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Batticaloa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Batticaloa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Batticaloa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Batticaloa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Batticaloa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Batticaloa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Batticaloa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Batticaloa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Batticaloa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Batticaloa yakınındaki havaalanları

 Batticaloa şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:81° 40' 42'' E
Enlem:7° 42' 11'' N
IATA kodu:BTC
ICAO kodu:VCCB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.