Harita

 Bassein Havaalanı

Bassein Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bassein Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bassein Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bassein Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bassein Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bassein havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bassein havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bassein Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bassein Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bassein Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bassein uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bassein Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bassein şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bassein şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bassein yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:94° 46' 59'' E
Enlem:16° 48' 0'' N
IATA kodu:BSX
ICAO kodu:VYPN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.