Harita

 Baoshan Havaalanı

Baoshan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Baoshan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Baoshan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Baoshan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Baoshan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Baoshan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Baoshan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Baoshan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Baoshan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Baoshan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Baoshan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Baoshan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Baoshan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Baoshan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Baoshan yakınındaki havaalanları

 Baoshan şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:99° 9' 0'' E
Enlem:25° 9' 0'' N
IATA kodu:BSD
ICAO kodu:ZPBS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.