Harita

 Bossaso Havaalanı

Bossaso Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bossaso Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bossaso Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bossaso Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bossaso Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bossaso havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bossaso havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bossaso Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bossaso Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bossaso Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bossaso uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bossaso Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bossaso şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bossaso şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bossaso yakınındaki havaalanları

 Bossaso şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bossaso Havaalanı

Adres:
Boosaaso,
SOMALIA

 Konum Bilgileri

Boylam:49° 9' 0'' E
Enlem:11° 16' 59'' N
IATA kodu:BSA
ICAO kodu:HCMF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.