Harita

 Brussels International Havaalanı

Brussels International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Brussels International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Brussels International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Brussels International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Brussels International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Brussels International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Brussels International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Brussels International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Brussels International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Brussels International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Brussels International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Brussels International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Brüksel şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Brüksel şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Brussels International yakınındaki havaalanları

 Brussels International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Brussels International Havaalanı

Adres:
Brussels Airport NT 5,
Zaventem,
B-1930,
BELGIUM

Telefon:+32 (0)2 7534200
Faks:+32 (0)2 7534250

Web Sitesi:

Sahibi:
The Brussels Airport Company NV/SA

 Konum Bilgileri

Boylam:4° 29' 39'' E
Enlem:50° 54' 6'' N
IATA kodu:BRU
ICAO kodu:EBBR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.