Harita

 Brno-Turany Havaalanı

Brno-Turany Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Brno-Turany Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Brno-Turany Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Brno-Turany Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Brno-Turany Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Brno-Turany havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Brno-Turany havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Brno-Turany Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Brno-Turany Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Brno-Turany Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Brno-Turany uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Brno-Turany Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Brno şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Brno şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Brno-Turany yakınındaki havaalanları

 Brno-Turany şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Brno-Turany Havaalanı

Adres:
Letiště Brno a.s.,
62700 Brno 27,
CZECH REPUBLIC

Telefon:+420 (0)5 45521302
Faks:+420 (0)5 45216357

Web Sitesi:

Sahibi:
Airport Brno Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:16° 41' 13'' E
Enlem:49° 9' 9'' N
IATA kodu:BRQ
ICAO kodu:LKTB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.