Harita

 Bern Havaalanı

Bern Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bern Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bern Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bern Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bern Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bern havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bern havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bern Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bern Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bern Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bern uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bern Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bern şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bern şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bern yakınındaki havaalanları

 Bern şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bern Havaalanı

Adres:
Alpar AG,
Postfach 106,
CH-3123 Belp,
SWITZERLAND

Telefon:+41 (0)31 9602111
Faks:+41 (0)31 9640919

Web Sitesi:

Sahibi:
ALPAR Flug- und Flugplatz-gesellschaft AG

 Konum Bilgileri

Boylam:7° 29' 57'' E
Enlem:46° 54' 55'' N
IATA kodu:BRN
ICAO kodu:LSZB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.