Harita

 Bari Havaalanı

Bari Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bari Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bari Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bari Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bari Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bari havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bari havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bari Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bari Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bari Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bari uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bari Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bari şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bari şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bari yakınındaki havaalanları

 Bari şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bari Havaalanı

Adres:
I-70057 Bari Palese,
ITALY

Telefon:+39 (0)80 579226
Faks:+39 (0)80 574619

Web Sitesi:

Sahibi:
S.E.A.P. - Società Esercizio Aeroporti Puglia - S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:16° 47' 17'' E
Enlem:41° 8' 27'' N
IATA kodu:BRI
ICAO kodu:LIBD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.