Harita

 Blagoveschensk Havaalanı

Blagoveschensk Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Blagoveschensk Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Blagoveschensk Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Blagoveschensk Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Blagoveschensk Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Blagoveschensk havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Blagoveschensk havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Blagoveschensk Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Blagoveschensk Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Blagoveschensk Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Blagoveschensk uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Blagoveschensk Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Blagoveschensk şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Blagoveschensk şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Blagoveschensk yakınındaki havaalanları

 Blagoveschensk şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Blagoveschensk Havaalanı

Adres:
Blagoveschensk,
Airport,
675019 RUSSIA

Telefon:+7 (0)416 2392422, 2392456
Faks:+7 (0)416 2392343

Sahibi:
State unitary enterprise Amur region "Airport Blagoveshchensk"

 Konum Bilgileri

Boylam:127° 24' 0'' E
Enlem:50° 25' 0'' N
IATA kodu:BQS
ICAO kodu:UHBB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.