Harita

 Balikpapan Havaalanı

Balikpapan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Balikpapan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Balikpapan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Balikpapan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Balikpapan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Balikpapan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Balikpapan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Balikpapan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Balikpapan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Balikpapan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Balikpapan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Balikpapan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Balikpapan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Balikpapan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Balikpapan yakınındaki havaalanları

 Balikpapan şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Balikpapan Havaalanı

Adres:
Balikpapan 76115,
Borneo,
INDONESIA

Telefon:+62 (542) 766886
Faks:+62 (542) 766832

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura I

 Konum Bilgileri

Boylam:116° 53' 39'' E
Enlem:1° 16' 5'' S
IATA kodu:BPN
ICAO kodu:WALL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.