Harita

 Bodo Havaalanı

Bodo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bodo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bodo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bodo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bodo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bodo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bodo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bodo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bodo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bodo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bodo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bodo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bodo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bodo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bodo yakınındaki havaalanları

 Bodo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bodo Havaalanı

Adres:
Avinor,
Bodø Airport,
Olav V gate 56-60,
8004 Bodø,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 033500
Faks:+47 (0)67 033501

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:14° 22' 19'' E
Enlem:67° 16' 9'' N
IATA kodu:BOO
ICAO kodu:ENBO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.