Harita

 Bora Bora Havaalanı

Bora Bora Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bora Bora Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bora Bora Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bora Bora Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bora Bora Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bora Bora havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bora Bora havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bora Bora Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bora Bora Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bora Bora Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bora Bora uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bora Bora Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bora Bora şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bora Bora şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bora Bora yakınındaki havaalanları

 Bora Bora şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bora Bora Havaalanı

Adres:
Bora Bora,
FRENCH POLYNESIA

Telefon:+689 677014

 Konum Bilgileri

Boylam:151° 44' 53'' W
Enlem:16° 26' 35'' S
IATA kodu:BOB
ICAO kodu:NTTB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.