Harita

 Banyaluka Havaalanı

Banyaluka Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Banyaluka Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Banyaluka Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Banyaluka Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Banyaluka Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Banyaluka havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Banyaluka havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Banyaluka Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Banyaluka Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Banyaluka Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Banyaluka uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Banyaluka Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Banyaluka şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Banyaluka şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Banyaluka yakınındaki havaalanları

 Banyaluka şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Banyaluka Havaalanı

Adres:
Kralja Petra 1 Karajordjevica 111,
78000 Banja Luka,
BOSNIA-HERZEGOVINA

Telefon:+387 (0)51 305897

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:17° 18' 0'' E
Enlem:44° 55' 59'' N
IATA kodu:BNX
ICAO kodu:LQBK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.