Harita

 Benin City Havaalanı

Benin City Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Benin City Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Benin City Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Benin City Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Benin City Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Benin City havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Benin City havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Benin City Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Benin City Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Benin City Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Benin City uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Benin City Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Benin City şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Benin City şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Benin City yakınındaki havaalanları

 Benin City şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:5° 36' 6'' E
Enlem:6° 19' 26'' N
IATA kodu:BNI
ICAO kodu:DNBE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.