Harita

 Beni Havaalanı

Beni Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Beni Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Beni Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Beni Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Beni Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Beni havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Beni havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Beni Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Beni Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Beni Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Beni uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Beni Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Beni şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Beni şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Beni yakınındaki havaalanları

 Beni şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 28' 0'' E
Enlem:0° 34' 0'' N
IATA kodu:BNC
ICAO kodu:FZNP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.