Harita

 Bima Havaalanı

Bima Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bima Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bima Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bima Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bima Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bima havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bima havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bima Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bima Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bima Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bima uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bima Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bima şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bima şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bima yakınındaki havaalanları

 Bima şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bima Havaalanı
Telefon:+62 (374) 42171
Faks:+62 (374) 81471

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas III

 Konum Bilgileri

Boylam:118° 42' 0'' E
Enlem:8° 33' 0'' S
IATA kodu:BMU
ICAO kodu:WADB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.