Harita

 Blantyre Havaalanı

Blantyre Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Blantyre Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Blantyre Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Blantyre Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Blantyre Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Blantyre havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Blantyre havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Blantyre Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Blantyre Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Blantyre Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Blantyre uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Blantyre Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Blantyre şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Blantyre şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Blantyre yakınındaki havaalanları

 Blantyre şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Blantyre Havaalanı

Adres:
PO Box 1,
Chileka,
Blantyre,
MALAWI

Telefon:+265 (0) 694322

 Konum Bilgileri

Boylam:34° 58' 14'' E
Enlem:15° 40' 28'' S
IATA kodu:BLZ
ICAO kodu:FWCL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.