Harita

 Billund Havaalanı

Billund Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Billund Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Billund Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Billund Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Billund Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Billund havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Billund havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Billund Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Billund Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Billund Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Billund uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Billund Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Billund şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Billund şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Billund yakınındaki havaalanları

 Billund şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Billund Havaalanı

Adres:
Postbox 10,
DK-7190 Billund Airport,
DENMARK

Telefon:+45 (0)76 505050
Faks:+45 (0)76 505076

Web Sitesi:

Sahibi:
Billund Lufthavn A/S

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 9' 0'' E
Enlem:55° 44' 17'' N
IATA kodu:BLL
ICAO kodu:EKBI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.