Harita

 Blackpool Havaalanı

Blackpool Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Blackpool Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Blackpool Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Blackpool Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Blackpool Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Blackpool havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Blackpool havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Blackpool Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Blackpool Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Blackpool Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Blackpool uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Blackpool Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Blackpool şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Blackpool şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Blackpool yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Blackpool Havaalanı

Adres:
Blackpool International Airport,
Squires Gate Lane,
Blackpool FY4 2QY,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)871 8556868
Faks:+44 (0)871 8556867

Web Sitesi:

Sahibi:
Blackpool Airport Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:3° 2' 9'' W
Enlem:53° 46' 18'' N
IATA kodu:BLK
ICAO kodu:EGNH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.