Harita

 Batna Havaalanı

Batna Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Batna Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Batna Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Batna Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Batna Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Batna havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Batna havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Batna Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Batna Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Batna Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Batna uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Batna Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Batna şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Batna şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Batna yakınındaki havaalanları

 Batna şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:6° 18' 30'' E
Enlem:35° 45' 7'' N
IATA kodu:BLJ
ICAO kodu:DABT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.