Harita

 Barselona Havaalanı

Barselona Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Barselona Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Barselona Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Barselona Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Barselona Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Barselona havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Barselona havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Barselona Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Barselona Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Barselona Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Barselona uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Barselona Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Barselona şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Barselona şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Barselona yakınındaki havaalanları

 Barselona şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:64° 41' 15'' W
Enlem:10° 6' 34'' N
IATA kodu:BLA
ICAO kodu:SVBC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.