Harita

 Bengkulu Havaalanı

Bengkulu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bengkulu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bengkulu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bengkulu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bengkulu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bengkulu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bengkulu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bengkulu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bengkulu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bengkulu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bengkulu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bengkulu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bengkulu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bengkulu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bengkulu yakınındaki havaalanları

 Bengkulu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bengkulu Havaalanı
Telefon:+62 (736) 51040
Faks:+62 (736) 51450

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas I

 Konum Bilgileri

Boylam:102° 20' 19'' E
Enlem:3° 51' 40'' S
IATA kodu:BKS
ICAO kodu:WIPL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.