Harita

 Kota Kinabalu Havaalanı

Kota Kinabalu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kota Kinabalu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kota Kinabalu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kota Kinabalu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kota Kinabalu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kota Kinabalu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kota Kinabalu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kota Kinabalu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kota Kinabalu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kota Kinabalu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kota Kinabalu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kota Kinabalu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kota Kinabalu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kota Kinabalu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kota Kinabalu yakınındaki havaalanları

 Kota Kinabalu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kota Kinabalu Havaalanı

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang,
Aras 5 Bangunan Terminal,
Lapangan Terbang Atarabangsa Kota Kin.,
88740 Kota Kinabalu,
Sabah,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)88 238555

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:116° 3' 0'' E
Enlem:5° 56' 26'' N
IATA kodu:BKI
ICAO kodu:WBKK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.