Harita

 Badajoz Havaalanı

Badajoz Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Badajoz Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Badajoz Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Badajoz Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Badajoz Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Badajoz havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Badajoz havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Badajoz Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Badajoz Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Badajoz Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Badajoz uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Badajoz Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Badajoz şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Badajoz şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Badajoz yakınındaki havaalanları

 Badajoz şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Badajoz Havaalanı

Adres:
Ctra Villafranco-Bilboa s/n,
Apartado de Correos 122,
E-06195 Badajoz,
SPAIN

Telefon:902 404 704

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:6° 49' 12'' W
Enlem:38° 53' 30'' N
IATA kodu:BJZ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.