Harita

 Bajawa Havaalanı

Bajawa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bajawa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bajawa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bajawa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bajawa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bajawa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bajawa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bajawa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bajawa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bajawa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bajawa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bajawa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bajawa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bajawa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bajawa yakınındaki havaalanları

 Bajawa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bajawa Havaalanı
Telefon:+62 (384) 21122

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas IV

 Konum Bilgileri

Boylam:120° 58' 59'' E
Enlem:8° 46' 0'' S
IATA kodu:BJW
ICAO kodu:WATB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.