Harita

 Bahar Dar Havaalanı

Bahar Dar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bahar Dar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bahar Dar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bahar Dar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bahar Dar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bahar Dar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bahar Dar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bahar Dar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bahar Dar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bahar Dar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bahar Dar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bahar Dar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bahar Dar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bahar Dar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bahar Dar yakınındaki havaalanları

 Bahar Dar şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:37° 23' 4'' E
Enlem:11° 35' 25'' N
IATA kodu:BJR
ICAO kodu:HABD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.