Harita

 Bujumbura Havaalanı

Bujumbura Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bujumbura Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bujumbura Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bujumbura Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bujumbura Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bujumbura havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bujumbura havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bujumbura Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bujumbura Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bujumbura Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bujumbura uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bujumbura Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bujumbura şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bujumbura şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bujumbura yakınındaki havaalanları

 Bujumbura şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bujumbura Havaalanı

Adres:
BP 694,
Bujumbura,
BURUNDI

Telefon:+257 (0)2 23797

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 19' 5'' E
Enlem:3° 19' 26'' S
IATA kodu:BJM
ICAO kodu:HBBA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.