Harita

 Banjul Havaalanı

Banjul Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Banjul Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Banjul Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Banjul Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Banjul Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Banjul havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Banjul havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Banjul Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Banjul Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Banjul Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Banjul uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Banjul Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Banjul şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Banjul şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Banjul yakınındaki havaalanları

 Banjul şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Banjul Havaalanı

Adres:
PO Box 285,
Banjul,
THE GAMBIA

Telefon:+220 (0)447 2831

 Konum Bilgileri

Boylam:16° 40' 0'' W
Enlem:13° 21' 0'' N
IATA kodu:BJL
ICAO kodu:GBYD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.