Harita

 Batsfjord Havaalanı

Batsfjord Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Batsfjord Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Batsfjord Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Batsfjord Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Batsfjord Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Batsfjord havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Batsfjord havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Batsfjord Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Batsfjord Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Batsfjord Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Batsfjord uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Batsfjord Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Batsfjord şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Batsfjord şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Batsfjord yakınındaki havaalanları

 Batsfjord şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Batsfjord Havaalanı

Adres:
Avinor,
Båtsfjord Airport,
9991 Båtsfjord,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 035200
Faks:+47 (0)67 035201

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 40' 0'' E
Enlem:70° 36' 0'' N
IATA kodu:BJF
ICAO kodu:ENBS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.