Harita

 Bojnord Havaalanı

Bojnord Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bojnord Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bojnord Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bojnord Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bojnord Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bojnord havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bojnord havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bojnord Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bojnord Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bojnord Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bojnord uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bojnord Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bojnord şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bojnord şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bojnord yakınındaki havaalanları

 Bojnord şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:57° 18' 20'' E
Enlem:37° 29' 17'' N
IATA kodu:BJB
ICAO kodu:OIMN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.