Harita

 Biratnagar Havaalanı

Biratnagar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Biratnagar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Biratnagar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Biratnagar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Biratnagar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Biratnagar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Biratnagar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Biratnagar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Biratnagar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Biratnagar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Biratnagar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Biratnagar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Biratnagar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Biratnagar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Biratnagar yakınındaki havaalanları

 Biratnagar şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:87° 16' 59'' E
Enlem:26° 26' 4'' N
IATA kodu:BIR
ICAO kodu:VNVT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.