Harita

 Biak Havaalanı

Biak Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Biak Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Biak Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Biak Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Biak Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Biak havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Biak havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Biak Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Biak Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Biak Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Biak uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Biak Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Biak şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Biak şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Biak yakınındaki havaalanları

 Biak şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Biak Havaalanı

Adres:
Pt. (Persero) Angkasa Pura I,
Biak 98111,
INDONESIA

Telefon:+62 (981) 22555
Faks:+62 (981) 22106

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura I

 Konum Bilgileri

Boylam:136° 5' 8'' E
Enlem:1° 11' 12'' S
IATA kodu:BIK
ICAO kodu:WABB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.