Harita

 Bastia Havaalanı

Bastia Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bastia Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bastia Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bastia Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bastia Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bastia havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bastia havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bastia Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bastia Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bastia Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bastia uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bastia Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bastia - Corsica şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bastia - Corsica şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bastia yakınındaki havaalanları

 Bastia şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bastia Havaalanı

Adres:
Rue du Nouveau Port - BP 210-20293 Bastia Cedex,
FRANCE

Telefon:+33 (0)4 95545454
Faks:+33 (0)4 95544445

Web Sitesi:

Sahibi:
La Chambre de commerce et d'industrie de Bastia et Haute-Corse

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 29' 9'' E
Enlem:42° 32' 57'' N
IATA kodu:BIA
ICAO kodu:LFKB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.