Harita

 Bisha Havaalanı

Bisha Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bisha Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bisha Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bisha Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bisha Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bisha havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bisha havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bisha Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bisha Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bisha Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bisha uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bisha Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bisha şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bisha şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bisha yakınındaki havaalanları

 Bisha şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:42° 37' 30'' E
Enlem:19° 59' 9'' N
IATA kodu:BHH
ICAO kodu:OEBH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.