Harita

 Blenheim Havaalanı

Blenheim Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Blenheim Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Blenheim Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Blenheim Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Blenheim Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Blenheim havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Blenheim havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Blenheim Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Blenheim Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Blenheim Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Blenheim uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Blenheim Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Blenheim şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Blenheim şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Blenheim yakınındaki havaalanları

 Blenheim şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Blenheim Havaalanı

Adres:
Po Box 185,
Blenheim,
7240,
NEW ZEALAND,
Level 1,
27 Scott Street,
Blenheim,
7240,
NEW ZEALAND

Telefon:+64 (0)3 5777780

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:173° 52' 19'' E
Enlem:41° 31' 0'' S
IATA kodu:BHE
ICAO kodu:NZWB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.