Harita

 Belfast City Havaalanı

Belfast City Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Belfast City Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Belfast City Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Belfast City Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Belfast City Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Belfast City havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Belfast City havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Belfast City Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Belfast City Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Belfast City Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Belfast City uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Belfast City Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Belfast şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Belfast şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Belfast City yakınındaki havaalanları

 Belfast City şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Belfast City Havaalanı

Adres:
George Best Belfast City Airport,
Belfast BT3 9JH,
UNITED KINGDOM

Telefon:+028 (0)9093 9093
Faks:+028 (0)9093 9094

Web Sitesi:

Sahibi:
Ferrovial

 Konum Bilgileri

Boylam:5° 52' 59'' W
Enlem:54° 37' 0'' N
IATA kodu:BHD
ICAO kodu:EGAC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.