Harita

 Milano Bergamo Havaalanı

Milano Bergamo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Milano Bergamo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Milano Bergamo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Milano Bergamo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Milano Bergamo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Milano Bergamo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Milano Bergamo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Milano Bergamo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Milano Bergamo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Milano Bergamo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Milano Bergamo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Milano Bergamo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Milano şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Milano şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Milano Bergamo yakınındaki havaalanları

 Milano Bergamo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Milano Bergamo Havaalanı

Adres:
SACBO Via Aeroporto 13,
I-24050 Orio Al Serio,
ITALY

Telefon:+39 (0)35 326323
Faks:+39 (0)35 313432

Web Sitesi:

Sahibi:
S.A.C.B.O. S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 42' 1'' E
Enlem:45° 40' 5'' N
IATA kodu:BGY
ICAO kodu:LIME

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.