Harita

 Bergen Havaalanı

Bergen Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bergen Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bergen Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bergen Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bergen Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bergen havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bergen havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bergen Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bergen Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bergen Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bergen uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bergen Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bergen şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bergen şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bergen yakınındaki havaalanları

 Bergen şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bergen Havaalanı

Adres:
Bergen lufthavn,
P.O. Box 34,
Flyplassveien 555,
Flesland,
5869 Bergen,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 031100
Faks:+47 (0)67 031101

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:5° 13' 9'' E
Enlem:60° 17' 36'' N
IATA kodu:BGO
ICAO kodu:ENBR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.