Harita

 Bangui Havaalanı

Bangui Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bangui Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bangui Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bangui Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bangui Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bangui havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bangui havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bangui Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bangui Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bangui Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bangui uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bangui Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bangui şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bangui şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bangui yakınındaki havaalanları

 Bangui şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bangui Havaalanı

Adres:
BP 828,
Bangui,
CENTRAL AFRICAN REPUBLIC

Telefon:+236 (0) 613380

 Konum Bilgileri

Boylam:18° 31' 13'' E
Enlem:4° 23' 45'' N
IATA kodu:BGF
ICAO kodu:KBGF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.