Harita

 Belfast International Havaalanı

Belfast International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Belfast International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Belfast International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Belfast International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Belfast International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Belfast International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Belfast International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Belfast International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Belfast International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Belfast International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Belfast International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Belfast International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Belfast şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Belfast şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Belfast International yakınındaki havaalanları

 Belfast International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Belfast International Havaalanı

Adres:
Belfast International Airport,
Belfast,
BT29 4AB,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)28 94484848
Faks:+44 (0)28 94452084

Web Sitesi:

Sahibi:
Belfast International Airport Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:6° 13' 28'' W
Enlem:54° 39' 11'' N
IATA kodu:BFS
ICAO kodu:EGAA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.