Harita

 Bakersfield Havaalanı

Bakersfield Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bakersfield Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bakersfield Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bakersfield Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bakersfield Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bakersfield havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bakersfield havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bakersfield Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bakersfield Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bakersfield Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bakersfield uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bakersfield Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bakersfield şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bakersfield şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bakersfield yakınındaki havaalanları

 Bakersfield şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bakersfield Havaalanı
Telefon:+1 (0)661 3911800

 Konum Bilgileri

Boylam:119° 3' 7'' W
Enlem:35° 25' 48'' N
IATA kodu:BFL
ICAO kodu:KBFL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.