Harita

 Beira Havaalanı

Beira Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Beira Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Beira Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Beira Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Beira Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Beira havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Beira havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Beira Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Beira Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Beira Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Beira uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Beira Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Beira şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Beira şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Beira yakınındaki havaalanları

 Beira şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Beira Havaalanı

Adres:
PO Box 1213,
Beira,
MOZAMBIQUE,
Aeroportes de Mozambique,
MOZAMBIQUE

Telefon:+258 (0)3 301071

 Konum Bilgileri

Boylam:34° 54' 42'' E
Enlem:19° 47' 39'' S
IATA kodu:BEW
ICAO kodu:FQBR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.