Harita

 Bardufoss Havaalanı

Bardufoss Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bardufoss Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bardufoss Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bardufoss Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bardufoss Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bardufoss havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bardufoss havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bardufoss Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bardufoss Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bardufoss Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bardufoss uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bardufoss Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bardufoss şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bardufoss şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bardufoss yakınındaki havaalanları

 Bardufoss şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bardufoss Havaalanı

Adres:
Avinor,
Bardufoss Airport,
9325 Bardufoss,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 034400
Faks:+47 (0)67 034410

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:18° 32' 24'' E
Enlem:69° 3' 21'' N
IATA kodu:BDU
ICAO kodu:ENDU

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.