Harita

 Brindisi Havaalanı

Brindisi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Brindisi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Brindisi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Brindisi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Brindisi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Brindisi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Brindisi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Brindisi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Brindisi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Brindisi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Brindisi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Brindisi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Brindisi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Brindisi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Brindisi yakınındaki havaalanları

 Brindisi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Brindisi Havaalanı

Adres:
I-72011 Papola Casale,
ITALY

Telefon:+39 (0)831 412141/3
Faks:+39 (0)831 412143

Web Sitesi:

Sahibi:
S.E.A.P. - Società Esercizio Aeroporti Puglia - S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:17° 56' 48'' E
Enlem:40° 39' 29'' N
IATA kodu:BDS
ICAO kodu:LIBR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.