Harita

 Bacau Havaalanı

Bacau Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Bacau Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Bacau Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Bacau Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Bacau Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Bacau havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Bacau havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Bacau Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Bacau Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Bacau Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Bacau uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Bacau Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Bacau şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Bacau şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Bacau yakınındaki havaalanları

 Bacau şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Bacau Havaalanı

Adres:
Str. Aeroportului nr. 1,
600324 Bacau,
ROMANIA

Telefon:+40 (0)234 - 575362
Faks:+40 (0)234 - 575366

Web Sitesi:

Sahibi:
Consiliul Judeţean Bacău

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 54' 37'' E
Enlem:46° 31' 19'' N
IATA kodu:BCM
ICAO kodu:LRBC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.